Firma cb-car.pl powstała w 2008 roku. Jako młoda firma rozwija się prężnie z coraz to większym asortymentem w zakresie łączności CB UHF VHF i lokalizacji GPS. Jesteśmy bardzo bogato wyposażonym sklepem w CB RADIO w województwie wielkopolskim. Radia na każdą kieszeń. Posiadamy w swej ofercie asortyment różnych znanych marek takich jak ALAN, INTEK, UNIDEN, TTi, STABO, SIRIO, YOSAN, PRESIDENT, LAFAYETTE, BAOFENG, VOLT, CTE, ALBREHT, COBRA, CRT, M-TECH, MODECOM, LARK, GOCLEVER, MANTA, NAVROAD, PRESTIGIO, KT TRADE, YANOSIK, oraz szeroką gamę towarów począwszy od radiotelefonów UHF VHF CB ponad 50 modeli poprzez anteny, a kończąc na akcesoriach (kable, głośniki, reduktory, przetwornice, ładowarki USB, karty pamięci, osłony gumowe, wtyczki, gniazda, anteny samochodowe, mikrofony, uchwyty, i wiele innych). W swojej ofercie posiadamy także sprzęt do nawigacji GPS, ułatwiającej poruszanie się po drogach naszego kraju jak i zagranicy.

Wszystkie nasze urządzenia posiadają gwarancję a wszystkie usterki gwarancyjne jaki po gwarancyjne usuwamy w krótkich terminach.

Jesteśmy w stanie dobrać sprzęt idealnie dopasowany dla nawet najbardziej wymagających klientów (zarówno same anteny, jak i uchwyty i wszelkie akcesoria). Opieramy się przy tym nie tylko na teoretycznej wiedzy, ale również bazujemy na doświadczeniu zdobytym przez kilkanaście lat. Dzięki ścisłej współpracy z największymi hurtowniami w kraju, wypracowaliśmy bardzo interesującą ofertę cenową.